Apsauginė NANO danga

Automobilio kėbulo padengimas apsaugine NANO danga

 

Automobilio kėbulo apsauginė Nano danga – tai technologija, apie kurią kalbama vis dažniau, o automobilių savininkai vis labiau yra linkę ja padengti savo transporto priemonių kėbulus taip suteikiant jiems ne tik apsaugą, bet ir daugiau grožio.

Automobilio kėbulą nuolat veikia aplinka, ant jo nusėda patys įvairiausi nešvarumai, neretai aikštelėje prie prekybos centrų kas nors braudamasis tarp automobilių, užkliudo mašiną su rankine, maišu ar pan. Ne retai ir pats vairuotojas netyčia į kėbulą brukštelėja raktu. Po tokių kontaktų ant kėbulo gali atsirasti smulkūs įbrėžimai. Apsauginė Nano danga padeda nuo kėbulo atstumti nešvarumus bei sumažinti jo subraižymo galimybę su įvairiais daiktais.

Padengus automobilio kėbulą šia danga, išlaikoma ryški spalva bei blizgesys. Paviršius tampa apsaugotas nuo smulkių įbrėžimų ir aplinkos poveikio. Prie kėbulo nelimpa nei purvas, nei kiti nešvarumai, o vanduo yra atstumiamas nuo paviršiaus. Tokiu būdu padengtas automobilis taip pat yra apsaugomas nuo ultravioletinių saulės spindulių, įvairių rūgščių ar druskų.

Ši danga garantuoja ir tai, kad automobilį bus galima lengviau nuplauti, nes purvas nepridžiūna prie kėbulo, taigi mažiau laiko bus sugaištama plovyklose, be to, jose teks lankytis rečiau. Dažniausiai gali pakakti automobilio kėbulą nuplauti tik vandeniu, naudojant aukštą slėgį.

Automobilio kėbulo paviršiui tapus lygesniam ir slidesniam, jis yra apsaugomas nuo smulkių subraižymų, kuomet prie kėbulo prisiliečiama su drabužiais, rankine ar kokiu nors daiktu. Net gi specialiai bandant įbrėžti automobilio kėbulą su smailiu daiktu ar pagaliu, gali nepavykti to padaryti, nes įrankis tiesiog nuslys paviršiumi (ne visais atvejais).

Taigi Nano danga iškart atlieka dvi pagrindines funkcijas: apsaugo automobilio kėbulą ir išlaiko jį ryškų. Visa tai garantuojama net iki 36 mėnesių.