Dunlop padangos

Padangos

UAB „Martonas“ yra Goodyear Dunlop Tires Baltics, vienos didžiausių padangų ir kitų gumos gaminių gamybos ir prekybos įmonių, oficialus atstovas Lietuvoje. Mūsų kolektyvas kryptingai dirba kurdamas naujoves, kurios pagerintų klientų automobilių techninį aptarnavimą, sutaupytų jiems laiką ir materialinius resursus. Šiuo metu efektyvus lėšų panaudojimas tampa ypač aktualus daugeliui įmonių, šioje srityje mes turime nemažą įdirbį. Mūsų bendrovės automobilių parką sudaro virš 50 automobilių (tiekimo transportas), kurie per mėnesį nuvažiuoja virš 5 000 km. Siekdami sumažinti savo automobilių 1 km eksploatacijos kainą, mes nuolatos atliekame tiekėjų siūlomų detalių efektyvumo tyrimą. Tam, kad nustatytume tikrąjį detalių kainos ir kokybės santykį, mes savo automobiliams naudojame skirtingų gamintojų detales ir stebime, kiek kainuoja konkretaus gamintojo detalė šimto kilometrų ridai. Įvertinę vartojimo trukmės, kokybės ir kainos santykį, pasirenkame optimaliausią variantą, kurį siūlome ir klientams.
 

Dunlop padangos

Padangos yra viena svarbiausių automobilio sudedamųjų dalių, kurios ne tik suteikia automobiliui galimybę riedėti keliu, bet tuo pačiu užtikrina ir saugumą, todėl vairuotojai privalo stebėti savo automobilio padangų būklę ir priklausomai nuo metų laikų jas keisti.
Žiemos sezono metu privaloma važinėti su žieminėmis padangomis, o vasaros metu reikia rinktis vasarinį „apavą“. Žinoma, tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų laiku galima automobilį „apauti“ ir universaliu variantu – padangomis, kurias galima naudoti tiek vasarą, tiek žiemą. Tačiau šis sprendimas nėra itin rekomenduojamas. Visa tai galėtume palyginti, pavyzdžiui, su universaliais batais, tinkančiais visiems metų laikams – žiema su jais gali būti per šalta, o vasarą norėsis nusimesti nuo kojų.. Taigi žieminės padangos – žiemai, o vasarinės padangos– vasarai! Tiek vienos, tiek kitos, naudojamos tam tikru metų laiku, puikiai atliks savo paskirtį ir leis džiaugtis kelione. Universalias padangas patartina rinktis tiems, kurie važinėja gana nedaug, o jų kelionės maršrutas driekiasi gerai žinomais, prižiūrimais keliais.
Žiemą taip pat galima naudoti ir dygliuotas padangas, kurios užtikrina gerą pravažumą sniegu ir ledu padengtais keliais, taip pat mažai valomose vietovėse. Būtina prisiminti, kad su dygliuotomis padangomis Lietuvoje galima važinėti nuo lapkričio 1 dienos iki balandžio 10 dienos, o sumontuoti ant automobilio žiemines padangas privaloma iki lapkričio 10 d. Jeigu šiuo metu tenka keliauti į užsienio šalis, reikia atminti, kad daugelyje jų dygliuotos padangos yra draudžiamos, įskaitant ir artimiausias kaimynes: Latviją ir Lenkiją.
Įprastomis žieminėmis padangomis (be dyglių) galima važinėti nors ir ištisus metus, kelių eismo taisyklėse nėra tai draudžiančio įrašo, tačiau šiltuoju metų laiku jos visiškai praranda savo savybes, sparčiai dyla ant įkaitusio asfalto ir didina riziką kelyje. Todėl, jeigu eismo sąlygos nuo balandžio 10 dienos leidžia saugiai vairuoti automobilį, „apautą“ vasarinėmis padangomis – būtent tai ir verta padaryti.