Autoserviso paslaugos

Autoserviso paslaugos

Tiek naujas, tiek senas automobilis turi vieną labai blogą savybę – sugesti. Žinoma, kad naujus automobilius tai kamuoja gana retai, tačiau vairuojant „ne jauną“ transporto priemonę jau reikia nusiteikti, kad apsilankymas autoservise gali būti dažnas reiškinys. Gerai, kai automobilis ima ir nusprendžia toliau nebevažiuoti šalia tokias paslaugas teikiančios įmonės. Bet pažvelgus iš kitos pusės – autoservisai Vilniuje yra išsidėstę taip, lyg sudarytų didžiulį voratinklį. Servisai šiame mieste yra praktiškai ant kiekvieno kampo, todėl dažnais atvejais tikrai pavyks rasti netoli sugedusio automobilio įsikūrusias remonto dirbtuves.

Jeigu sunegaluoti sugalvojęs jūsų automobilis laisvai gali tęsti kelionę, nekeldamas pavojaus tiek jums, tiek kitoms eisme dalyvaujančioms transporto priemonėms, tuomet galima vykti ir į jūsų mėgstamą remonto vietą. Be to, dažnas servisas visiškai nevažiuojantį automobilį gali kad ir nemokamai transportuoti remontui pas save. Konkurencija sostinėje didelė, todėl autoservisai Vilniuje stengiasi visais įmanomais būdais prisivilioti klientus bei išlaikyti jau esamus.

Ar kada pagalvojate, kokie automobilių serviso kriterijai priverstų jus būti lojaliu klientu ir visuomet patikėti savo automobilį išskirtinai tik vienam automobilių remonto paslaugas teikiančiam daliniui? Žinoma, kad pirmiausia sugedusio automobilio savininką domina automobilio remonto kaina ir darbų atlikimo laikas. Kuo greičiau žmogus vėl galės naudotis savo keturračiu draugu, tuo jo nuotaika bus geresnė. Tuomet net ir didesnės būtino remonto išlaidos gali būti ne tokios skaudžios. Juk visi žinome, kaip nesmagu pagrindinį darbo įrankį – automobilį – palikti valandai, dienai ar net savaitei. Žinoma, reikia įvertinti ir gedimo sudėtingumą, nes ne visais atvejais automobilis suremontuojamas iškart. Išaugusį remonto terminą lemia detalių paieška ir jų pasiūla, taip pat įtakos turi ir nenumatytos aplinkybės, tokios, kaip užrūdijęs ir neatsisukantis varžtas, atvežta netinkama detalė ar itin sunkiai nustatoma gedimo priežastis. Automobilių serviso „virtuvė“ yra tikrai sudėtingas ir sparčiai veikiantis mechanizmas, pripratęs akimirksniu reaguoti į netikėtai pasikeitusias aplinkybes.

Atsitikus nenumatytiems darbams, autoservisai Vilniuje ne retai yra pasiryžę padėti klientui, esant galimybei suteikdami jam pakaitinį automobilį, kuris jam padėtų tęsti suplanuotus darbus. Juk ko tik nepadarysi dėl kliento.

Geras aptarnavimas – ar jis gali būti menkiau vertinamas už automobilio remonto greitį ir atliktų darbų kainą? Šis faktorius taip pat yra itin reikšmingas, todėl kokių emocijų valdomas automobilį servise palikęs klientas išeis pro duris, žinoti yra labai svarbu. Viskas priklauso nuo serviso priėmėjo darbo, kuris turi įsiklausyti į įvardytas automobilio problemas ar padėti jas identifikuoti bei maloniai nuteikti klientą, kad jo automobiliu bus tinkamai ir operatyviai pasirūpinta. Suremontuoto automobilio grąžinimo klientui metu turi vykti vėl toks pat malonus bendravimas. Detaliai paaiškintas automobilio gedimo remontas klientui neužduos papildomų klausimų, jis žinos, už ką moka, ir kitą kartą vėl pravers to paties serviso duris.
Autoservisai Vilniuje yra pasiruošę priimti kiekvieną pakliuvusį į bėdą su automobiliu. Nesvarbu, ar tai būtų variklio keitimas, ar padangos permontavimas. Konkurencija diktuoja darbo sąlygas, o klientas visuomet turi teisę rinktis. Puikus dėmesys automobiliui, malonus aptarnavimas, draugiški patarimai, pažadėtu laiku atliktas kokybiškas darbas ir „nesikandžiojančios“ kainos lemia tai, kad sugedusio automobilio savininkas į tokias dirbtuves automobilį net negalvodamas atvarys ir iš kito Vilniaus miesto galo.

Esant šioms visoms sudedamosios dalims, net ir toks nemalonus dalykas kaip automobilio gedimas gali nesugadinti nuotaikos. Jeigu automobilis yra eksploatuojamas – natūralu, kad jis turi lankytis ten, kur juo yra rūpinamasi.

Įmonės autoservisuose yra sumontuota pagrindinius reikalavimus atitinkanti sertifikuota įranga, užtikrinanti ypač aukštą automobilių remonto kokybę minimaliomis laiko sąnaudomis: firmos BOSCH kompiuteriniai stendai, pakabos geometrijos stendai HUNTER, keltuvai ECONLIFT, NUSBAUM, CORGHI, MAHA, ratų montavimo ir balansavimo staklės CORCHI, SICAM, MB, žibintų reguliavimo prietaisai TECHNOCOLOR, CANDELIC, automatinės kondicionierių pildymo stotelės BOSCH ir kt. įranga. Vienu metu galime remontuoti 40 automobilių.

Automobilių remonto darbai atliekami vadovaujantis LST EN ISO 9001:2008 bei LST EN ISO 14001:2005 standartais, automobilių ir atsarginių dalių gamintojų nustatytais reikalavimais. Po remonto darbų automobiliai atitinka automobilių gamintojų bei Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos nustatytus reikalavimus kelių transporto priemonėms. Mūsų servisuose Jus sutiks savo darbą išmanantys meistrai. Kiekvienais metais vykdoma šaltkalvių atestacija pagal 5 kategorijas, darbuotojai nuolat dalyvauja seminaruose, tobulinimosi kursuose, paskaitose.